Nisse Zetterberg akvarell

100733

ZETTERBERG, Nisse (1910-1986): "Sommar", Resarö, sign och daterad NZ -40, akvarell, 27x38

Konst, Måleri

Nisse Zetterberg akvarell

Budhistorik (2 bud)

13272
8412

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.