Gräddkanna silver

100730

GRÄDDKANNA, silver, 1800-tal, empire, höjd 13

bruksslitage

Silver

Gräddkanna silver

Budhistorik (8 bud)
15767
1 300
8868
15766
8868
950
12682
900

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.