Bordsur 1800-tal

100729

BORDSUR, 1800-talets andra hälft, sten och metall, med figurin, urtavlan märkt Simonnot ā Viettaux, höjd 50

Ändringar/tillägg
nyckel finns

Klockor/Ur

Bordsur 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
15762
1 700
15761
1 600
15760
850
14213
14134
750

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.