Björn Rönnquist litografi

100727

RÖNNQUIST Björn(1948-2005): Komposition, signerad, litografi, e a, 58x44

Björn Rönnquist litografi
Budhistorik (3 bud)

10522
10519
500
8385

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.