Anders Palmér oljemålning

100726

PALMÉR, Anders (född 1958): Skånskt landskap Österlen, signerad Palmér, olja på duk, 45x57

Konst, Måleri

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (3 bud)

10852
3 500
10850
6183
2 600

Slutpris SEK:
3 500
342 EUR, 400 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.