Kaffepanna Finland 1800-tal

100717

KAFFEPANNA, Finland, 1800-tal, koppar, höjd 29, längd 46
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Kaffepanna Finland 1800-tal
Budhistorik (8 bud)
18532
14337
14337
850
18498
14337
450

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.