Albert Johansson etsning

100709

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, EA, etsning, 69x92; med dedikation

fläckar

Albert Johansson etsning

Budhistorik (3 bud)

6953
6349
6292

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.