Svenskt silversmide

100703

SVENSKT SILVERSMIDE, 1520-1850, guld och silverstämplar, 4 volymer, 1941-63, 3 volymer i pergamentband, 1 halvfranskt band

Bruksslitage

Böcker/Kartor, Silver

Svenskt silversmide

Budhistorik (13 bud)
15311
4 400
15714
4 200
15311
3 800
15706
3 600
15311
2 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.