Skålar sovelfat 1800-tal trä

100702

SKÅLAR, 4 st, SOVELFAT, 2 st, 1800-tal, trä, den stora skålen längd 34
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Skålar sovelfat 1800-tal trä
Budhistorik (13 bud)
17786
1 400
14894
1 300
14253
14892
14253

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.