Brännvinsflaskor 1800-talets första hälft

100700

BRÄNNVINSFLASKOR, 2 st, 1800-talets första hälft, varav en med Karl XIV Johans monogram, kasad dekor, 19 resp 23
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Budhistorik (23 bud)
18134
18068
18068
1 900
17778
1 800
18029
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.