Brännvinskylare 1800-tal

100699

BRÄNNVINSKYLARE, 1800-tal, vitmetall, handtag i form av fågelhuvuden, tre skyltar "Renadt", "Pomerans", "Kummin", höjd 57

Brukslitage

Diverse

Brännvinskylare 1800-tal

Budhistorik (34 bud)
15532
11 000
14569
10 500
11853
10 000
14567
10 000
11853
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 075 EUR, 1 257 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.