Albert Johansson oljemålning

100698

JOHANSSON, Albert(1926-1998): "Hachuma III", signerad Albert Johansson samt signerad och daterad atergo 1979, limfärg/olja på pannå, 122x92

Konst, Måleri

Albert Johansson oljemålning

Budhistorik (13 bud)
16284
6 000
15452
4 800
14678
4 600
12741
4 400
11489
4 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.