Kaffepannor 1800-tal koppar

100697

KAFFEPANNOR, 7 st, 1800-tal, varav fyra stycken märkta med LJB, JWE, CJE (3 st), koppar, höjd 15-28, längd 18-34
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Kaffepannor 1800-tal koppar

Budhistorik (7 bud)
18589
1 600
14338
14338
1 400
16047
1 300
14338

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.