Albert Johansson oljemålning

100694

JOHANSSON, Albert(1926-1998): "Bevarad hemlighet III", signerad Albert Johansson samt signerad, limfärg/olja på pannå, 91x122

Konst, Måleri

Albert Johansson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
14853
13401
2 600
13391
2 400
11389
11388

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.