Figuringrupp ljusstakar

100690

FIGURINGRUPP, LJUSSTAKAR, 1 par, meissenliknade märke, FIGURINER, 1 par, porslin, 1900-talets första hälft, höjd 11-19,5

Skador

Keramik/Porslin

Figuringrupp ljusstakar

Budhistorik (8 bud)
15583
14212
14124
900
14123
850
14121

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.