Peter Dahl 4 litografier

100689

DAHL, Peter - LINDGREN, Torgny: Kärlekguden Frö, praktutgåva innehållande bok, 4 originallitografier av Peter Dahl i kassett, signerad och numrerad Peter Dahl och Torgny Lindgren 129/199

Peter Dahl 4 litografier

Budhistorik (13 bud)
16020
1 800
16820
1 700
16020
1 600
16323
16020
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.