Karmstol i rokoko

100686

KARMSTOL, 1700-tal rokoko, vitmålad

Slitage

Karmstol i rokoko

Budhistorik (12 bud)
14034
6 300
16918
6 100
14034
5 900
16917
5 700
14034
5 500

Slutpris SEK:
6 300
634 EUR, 721 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.