Karmstol rokoko

100685

KARMSTOL, 1700-tal, rokoko, vitmålad

Slitage

Karmstol rokoko

Budhistorik (22 bud)
14043
7 600
17031
7 400
14043
7 200
17030
7 000
14043
6 800

Slutpris SEK:
7 600
743 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.