Einar Nerman litografi

100683

NERMAN, Einar (1888-1983): 2 st, motiv med man och kvinna, signerad Einar Nerman, litografier, 28x14 resp 30x19

En med revor och dedikation, skador

Einar Nerman litografi
Budhistorik (3 bud)

10258
10234
8382

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.