Oljemålning sydländsk gårdsexeriör

100679

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sydländsk gårdsexteriör, signerad, olja på pannå, 28x17,5

Konst, Måleri

Budhistorik (15 bud)
6753
3 400
9106
3 200
6753
2 800
9104
2 600
6753

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.