Trefötter 1800-tal koppar

100671

TREFÖTTER, 5 st, 1800-tal, koppar, höjd 14-23
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Trefötter 1800-tal koppar
Budhistorik (15 bud)
16949
950
14313
900
16948
900
14313
850
16947

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.