Karmstol 1800-talets första hälft furu

100662

KARMSTOL, 1800-talets första hälft, furu, bemålad
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Budhistorik (8 bud)
18045
600
13388
550
17093
550
13388
500
10295
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.