Stol barock furu

100661

STOL, 1700-tal, barock, furu, skuren dekor
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Stol barock furu

Budhistorik (10 bud)
18224
1 600
10469
10469
1 300
12234
10469
550

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.