Fredrique Hederstjerna akvarell

100653

HEDERSTJERNA, Fredrique (född 1867-): Flickporträtt, signerad, akvarell, 39x32

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

15605
15002
8377

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.