Eric John Smith oljemålning

100646

SMITH, Eric John (Australien f. 1919): Stilleben, signerad och daterad Eric Smith -56, olja på pannå, 90x79

Konst, Måleri

Eric John Smith oljemålning

Budhistorik (7 bud)
15382
8 800
14801
8 600
14801
6 000
9731
9730
3 800

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.