Jörgen Fogelqvist oljemålning

100644

FOGELQUIST, Jörgen (född 1927-2005): Abstrakt, signerad o daterad JF 52, olja på duk, 28x69

Konst, Måleri

Jörgen Fogelqvist oljemålning

Budhistorik (11 bud)
15577
8745
8745
10395
950
8745
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.