Vattentunna 1800-tal koppar

100622

VATTENTUNNA, 1800-tal, med gravyr FAS, koppar, höjd 49, diameter 30
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Vattentunna 1800-tal koppar

Budhistorik (37 bud)
18137
13 500
18135
13 000
18126
12 500
18110
12 000
18124
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 319 EUR, 1 543 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.