Oidentifierad konstnär 1800-tal olja

100621

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) Vid grinden, signerad och daterad 82?, olja på pannå, 18,5x27

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

7468
17136
7468

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.