ErikTryggelin oljemålning

100618

TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Flicka i gul klänning, signerad och daterad E.Tryggelin 15/6 1917, olja på duk uppklistrad på pannå, 24,5x16,5

Hålmärken efter häftstift

Konst, Måleri

ErikTryggelin oljemålning

Budhistorik (23 bud)
15501
8 000
15498
7 800
15477
7 600
15495
7 600
15477
7 400

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.