Trefot 1800-talets första hälft koppar

100617

TREFOT, 1800-talets första hälft, koppar och smide, höjd 28
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Budhistorik (9 bud)
15145
15442
15145
1 900
15441
1 800
15145
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.