Hämtare 1800-tal

100611

HÄMTARE, med lock, 1800-tal, koppar, höjd 38, diameter 33
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Hämtare 1800-tal
Budhistorik (5 bud)
14296
550
18098
500
14296
12163
9278

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.