Ljusplåtar i mässing

100610

LJUSPLÅTAR, 1 par, för 2 ljus vardera, 1800-tal, mässing, driven och punsad dekor, höjd 69
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Ljusplåtar i mässing

Budhistorik (12 bud)
13938
5 400
17471
5 200
13938
3 800
8427
3 600
8427
3 200

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.