Saltkar

100609

SALTKAR, 6 st, glas/pressglas, varav en med vitmetallfattning, 2 st saltskedar i silver med följer, längd 3,5-11

slitage och skador

Diverse

Saltkar
Budhistorik (1 bud)

9274
2011-08-30 17:18:44

2011-09-12 kl 15:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.