William Frederick Hulk oljemålning

100607

HULK, William Frederick (1852-c.1906): Betande kor, signerad WF Hulk, olja på duk, 34x29

Konst, Måleri

Budhistorik (19 bud)
18084
3 400
18083
3 200
18081
18078
2 800
18080
2 800

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.