Kaffepanna 1800-tal koppar

100606

KAFFEPANNA, 1800-tal, koppar, märkt med kunglig krona samt med numret 12, höjd 40, diameter 45 PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Kaffepanna 1800-tal koppar

Budhistorik (10 bud)
9802
1 900
18089
1 800
9802
1 700
18088
1 600
9802
1 400

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.