Kaffepanna 1800-tal

100605

KAFFEPANNA, 1800-tal, koppar, handtag i smide, höjd 36, diameter 40
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Kaffepanna 1800-tal
Budhistorik (12 bud)
14292
18042
14292
950
18041
900
14292
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.