Form daterad 1818 koppar

100604

FORM, daterad 1818, märkt AW Örebro, koppar, diameter 60
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Form daterad 1818 koppar

Budhistorik (12 bud)
18067
3 200
15142
18066
2 800
15142
2 400
18010

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.