Oidentifierad konstnär Gripsholms slott olja

100603

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) Vy över Gripsholms slott, signerad och daterad Nilsson 1869, olja på duk, 20,5x30,5

Dubblerad

Konst, Måleri

Budhistorik (33 bud)
18071
11 500
18069
11 000
18064
10 500
18064
10 000
18061
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 102 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.