Soppslev i silver

100600

SOPPSLEV, silver, 1846, otydliga stämplar, svärtat skaft, längd 43

saknar benknopp, bruksslitage

Silver

Soppslev i silver

Budhistorik (5 bud)
18033
500
17820
450
17820
15129
9273

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.