Oljemålning sydländskt landskap

100592

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1800-tal, figurer i sydländskt landskap, olja på pannå, 20x22,5

Färgbortfall

Konst

Budhistorik (6 bud)
20470
20359
1 400
19148
19145
900
19144
600

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.