Oljemålning 1800-tals portträtt

100591

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, troligtvis utförd ca1820, olja på duk, 33x29

dukskador

Konst, Måleri

Budhistorik (24 bud)
16690
1 800
18020
1 700
16690
1 600
18019
16690
1 400

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.