Aladåbform 1800-tal koppar

100589

ALADÅBFORM, med lock och hänklar, 1800-tal, koppar, höjd 18, längd 45
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Aladåbform 1800-tal koppar

Budhistorik (16 bud)
18300
1 400
16955
1 300
14319
16954
14319

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.