Carl Johansson oljemålning

100588

JOHANSSON Carl (1863-1944): Landskap,
signerad och daterad Carl Johansson 1925, olja på duk, 63x93

Konst, Måleri

Carl Johansson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
14075
9 600
14040
9 400
13446
9 200
13312
8 000
11546
7 800

Slutpris SEK:
9 600
938 EUR, 1 097 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.