Aladåbform me dlock 1800-tal

100587

ALADÅBFORM, med lock, 1800-tal, koppar, höjd 21, diameter 21
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Aladåbform me dlock 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
16942
18012
16942
900
17966
850
16942
750

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.