Silverskedar 16 st

100586

SKEDAR, 16, silver, 1800-tal, udda modeller, tot. vikt ca 445 g

slitage, skador

Silver

Silverskedar 16 st

Budhistorik (6 bud)
12850
2 400
17587
12850
1 700
7096
1 600
7096
900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.