Silverskedar

100583

SKEDAR, 6+5 st, silver, 1800-talets första hälft udda modeller, delvis gravyr, tot. vikt 420 g

slitage

Silver

Silverskedar

Budhistorik (5 bud)
12849
2 400
14767
12849
1 600
7095
7095

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.