Oljemålning 1800-tal

100582

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med skridskoåkare, otydligt signerad och daterad O.F. Word? 1854, olja på pannå, 18x27

Konst, Måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
17803
17799
17798
850
14832
14831

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.