Carl Brandt (1852-1930) oljemålning

100578

BRANDT, Carl (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, 62x115

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
17254
8 000
14083
7 600
13758
6 800
13374
6 600
13366
5 400

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.