Torsten Schonberg kritteckning

100577

SCHONBERG, Torsten (1882-1970): Porträtt av Torsten Palm, signerad och daterad 1906, krita, 28,5x22,5; "Tecknad år 1906 på akad. av T.Schonberg"

Konst, Måleri

Budhistorik (18 bud)
15462
1 900
15432
1 800
15432
1 700
15045
1 600
14591

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.