Aladåbform 1800-tal i form av fisk

100576

ALADÅBFORM, 1800-tal, koppar, i form av fisk, längd 25
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

Allmoge

Budhistorik (16 bud)
15260
16196
1 900
15260
1 700
10230
1 600
10230
1 300

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.